FutureNet i FutureAdPro

Created with Sketch.
Pierwszą możliwością są AdPacki w części FutureAdPro!

Zarabiamy tutaj około 120% wkładu początkowego w przeciągu 4 miesięcy czyli po upływie około 4 miesięcy AdPack wydaje z 50$ aż 60$. Dodatkowo przy zakupie paczki reklamowej dostajesz 800 wyświetleń swojej strony które możesz wykorzystać do reklamowania swojego biznesu. Wystarczy że posiadasz własną stronę lub stronę od B3.team. Możesz też polecać inne biznesy Internetowe. Pamietaj, nie musisz wykorzystywać tych wyświetleń teraz jeśli nie masz jeszcze strony.

Przykładowe menu FutureAdPro

Uwaga, gdy kupisz adpacka musisz odrazu obejrzeć 10 reklam by uzyskać naliczenia od firmy. Od oglądnięcia reklam firma Futurenet będzie się dzielić z Tobą swoimi zyskami przez następne 24h.

Zielony tekst oznacza, że reklamy zostały obejrzane!

Jak kupić pierwsze Adpacki?

Wchodzimy w zakładkę „Kup nowe adpacki” w części Futureadpro Mamy możliwość szybkiego przelewu z konta (Dotpay). Dłuższego przelewu bankowego (Bank Transfer). Karty kredytowej (Credit Card) i kryptowalut takich jak Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin czy Futurocoin.

Krok po kroku jak kupić paczkę reklamową!

Drugą możliwością zarabiania we Futurenet są MATRYCE.

W dużym uproszczeniu matryce są „drzewkiem” poleceń znajomych w którym dostajemy prowizje od każdej nowej osoby w strukturze. Dostajemy również Media Points czyli wewnętrzną walutę którą możemy płacić za takie rzeczy jak: przestrzeń dyskowa typu Cloud, Landing Page czy kilka innych usług. Matryce można nabyć na dwa sposoby: kupić ją z własnej kieszeni lub automatycznie z wypłat zFutureAdpro, czyli części opartej na AdPackach. 5% wypłat idzie na poczet matryc więc prędzej czy później każdy czynny użytkownik FutureAdpro będzie je miał.

Matryc mamy sześć. Od każdego nowego użytkownika w naszej strukturze mamy minimum 5% od wartości matrycy w której się znajduje. Czym większa matryca tym więcej zarabiamy, ponieważ mamy minimum 5% od wyższej kwoty.

Przykład: nowa osoba w twojej matrycy za 10 dolarów da ci 0.5 $ prowizji jednak w matrycy za 1000 już 50$

Jak znajdują się ludzie w strukturze? Jeśli zaprosisz kogoś ze swojego linku referencyjnego znajdującego sie w zakładce settings

Jest jeszcze druga możliwość czyli jeśli Twój sponsor lub osoba nad Tobą zaprosi nowego użytkownika może on ”spaść” pod ciebie w wyniku braku miejsc w jego drzewku. Zarabiamy tutaj aż do 10 poziomów. Na grafice widać tylko 3 poziomy dlatego że więcej by sie nie zmieścilo bez utraty jakości grafiki. Poziomów jest aż dziesięć. Każdy kolejny poziom to potęga liczby 3.

Trzecią możliwością zarabiania większych pieniędzy w Futurenet są paczki Futurocoina.

Paczka Futurocoina to udział częściowy w koparce kryptowalut służącej do wydobywania tej monety.Mamy możliwość wyboru jednej paczki z poniższych wartości.

Każda paczka miningowa ma inną moc wydobywczą oznaczona jest za pomocą wyrażenia POWER.Zysk z kopania jest uzależniony od trudności wydobycia jak i kursu FuturoCoina. Zysk w ciągu pierwszych 3 miesięcy po wprowadzeniu opcji zakupu paczek miningowych wynosił 40% w 3 miesiące.

Kupno FuturoCoin w Futuromacie!